Neden ehli sünnetle uğraşıyorlar

Bugün etrafımızda çeşit çeşit sapıklar türemiş durumda. Özellikle internet ile beraber bu sapıklar daha cok kişiye fitnesini fesatını aktarmaktalar.

Bu fitnecilerin tamamının ortak özelliği ehli sünnet ile uğraşıyor olmalarıdır. Hangi boyutta olurlarsa olsunlar mutlaka ehli sünnete bir taraftan saldırmaya çalışırlar. Ateisti olsun misyoneri olsun inkarcısı olsun hangisi olursa olsun mutlaka çattığı yer ehli sünnettir. Hakiki müslümanlardır.

Hiç biri mesela aleviliğe dil uzatmaz. Alevilikten bahset hemen savunmaya bile geçerler. Ateistler mesela alevileri el üstünde tutarlar. Fakat aynı şekilde hiç bir ateist kalkıp ben ateistim ama ehli sünnet sunnilik benim kültürüm. inanmasamda savunurum laf söyletmem diyemez. Dedem ninem annem babam benim köküm ehli sünnet asla dil uzatamam diyemez. ilginçtir..

Peki neden sürekli ehli sünnetle uğraşıyorlar?

Nasıl ki bizim ehli sünnet aktarmak için itibar ettiğimiz imam azamlar imam gazaliler imam rabbaniler varsa aslında o ehli sünnet düşmanların da perde arkasında gerçek mimarları var.

Yani bugün ehli sünnet düşmanı her kim olursa olsun savundukları düşünceler fikirler aslında o düşmanlık yapanlara ait değil. O fikirler yüzyıllardır batı menşeili özel yetiştirilmiş einstein tipi batılı islam profosrleri tarafından üretiliyor.

1800 lü yıllara dayanan geçmişi var bu sürecin. Adım adım ilerlediler. Tıpkı icatların 200 yıllık geçmişi gibi bu islam düşmanlığı görüşlerin de 200 yıllık geçmişi var.

Batılılar islam dünyasını esaret altına alabilmek ve bizleri köleleştirebilmek için yüzyıllardır büyük çaba sarf ediyor. İçimizden kendilerine hizmet edebilecek insanları devşiriyorlar. Kendi ajanlarını kullanıyorlar. Ve tıpkı çanakkaleye 1915te işgal için gelenler gibi sürekli kültürel işgal için de müslümanları kuşatma altında tuttular.

Fikir çarpışma. Fikir mücadelesi. Büyük paralar yatırdılar. İşte etrafımızda ehli sünnet düşmanlığını yaptığını zan eden bi çareler bu yüzyıllardır elde edilip üretilmiş birikimin mahsulleridir. Onlar bu saldırıyı neden nasıl yaptıklarını bile algılayamasalarda üretilmiş zehirlerle ele geçirilmişlerdir. Zihin operasyonları, beyin yıkama vs gibi şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemlerle bu hale gelmişlerdir.

İddia ettikleri düşünceleri kendileri akıl etmiş gibi sahiplenirler. Çünkü sistemin alt yapısı böyle kurgulanmıştır. Harfi harfine batılı teologi alanındaki einsteinlarca ortaya atılan bu sapık görüşleri sahiplenirler ve kendilerinin keşfetmiş olduğunu zan ederler. O yüzden daha sıkı sarılırlar düşüncelerine. Ve bir projeye piyon olurlar sadece..

Kendi kültürümüzü sahip çıkalım. Oyuna gelmeyelim. Kendi kendimizi eleştirmeyle zaman kaybetmeyelim. Batının illisyon gösterilerine kanıp büyülenmeyelim. Tuzağa düşmeyelim. Bizi biz yapan değerlerimize daha sıkı sarılalım.